19.03.2018 09:47:15
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

12.02.2018 - V súčasnosti prebieha obnova SSL certifikátov. Bezpečnosť zabezpečenia do obnovy nie je obmedzená. Vyhľadávač môže odmietnuť prístup do systému. Obnova certifikátů prebehne počas 24 hodín.

01.08.2017 - V súčasnej dobe prebieha úprava systému a certifikátov! Dočasné hlásenia o neplatnom certifikátu nemá vplyv na ochranu dát.

29.07.2016 - Vážnejšie problémy so splácaním väčšinou končia exekúciou, no v prvom rade zápisom do registra dlžníkov.

25.09.2015 - Finančná správa aktualizovala svoje zoznamy dlžníkov. Medziročne ich pribudlo takmer tri stovky.

24.09.2015 - Bola vykonaná oprava u niektorých nespárovaných platieb za 3/4 r. 2015.

01.09.2015 - V porovnaní s predchádzajúcim zoznamom sa zvýšil počet neplatičov o 10%.

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

Podmienky použitia webových stránok

Vítame Vás na internetových stránkach CERD (ďalej len "Stránky"), ktoré prevádzkuje konzorcium a vlastní CERD SYSTÉM LLC. so sídlom v USA, je zapísaný v obchodnom registru (ďalej len "CERD"). Súčasťou týchto Stránok je tiež Klientsky systém CERD, ktorý je prístupný na adresách CERD. V tomto dokumente sa môžete zoznámiť s podmienkami prevádzky týchto Stránok, ich používaním, právami a povinnosťami CERD a návštevníkmi (klientmi), atď.

Podmienky používania

 • Služby poskytované týmito Stránkami sú verejne prístupné. Používanie Stránok je podmienené súhlasom s týmito Podmienkami. Návštevník Stránok vyjadruje súhlas s Podmienkami ich používaním.
 • Bez súhlasu CERD nie je povolené používať tieto Stránky ináč než pre vlastnú potrebu. Iné využitie podlieha predchádzajúcemu schválení zo strany CERD.
 • Návštevník sa zaväzuje, že pri používaní týchto stránok sa bude riadiť platnými právnymi predpismi, bude vždy jednať v súlade s týmito predpismi, dobrými mravmi a týmito Podmienkami.
 • Nie je povolené akýmkoľvek spôsobom zasahovať bez súhlasu CERD do obsahu alebo technickej funkčnosti týchto Stránok. Jediný oprávnený kto smie rozhodovať o zmene, odstránení alebo doplnení akejkoľvek časti týchto Stránok je CERD.
 • Návštevník Stránok berie na vedomie a súhlasí s tým, že môže dôjsť k čiastočnej alebo úplnej nefunkčnosti Stránok. Berie na vedomie, že môže dôjsť tiež k zmene alebo zrušeniu poskytovaného obsahu, alebo služieb. Uvedené skutočnosti neumožňujú návštevníkovi Stránok nárok na náhradu škody.
 • Tieto Stránky môžu obsahovať odkazy na internetové servery a stránky tretích strán. V týchto prípadoch CERD nezodpovedá za ich obsah ani funkčnosť.

Doporučená konfigurácia prehliadača a počítača

 • prehliadač Mozilla Firefox 1.5 a vyšší nebo Microsoft Internet Explorer 7.0 a vyšší
 • povolený SSL protokol, Java Scripty, Java Virtual Machine a cookies
 • inštalácia Adobe Acrobat Reader
 • v prípade používania Internetového Ek sa vyžaduje inštalácia Java plug-inu verze 1.4.2_11 alebo vyššia a ActiveX
 • operačný systém Linux, Unix, Windows 98SE, Me, NT, 2000, XP, Vista
 • procesor Pentium 800 Mhz a rýchlejší
 • 256 MB operačnej pamäti
 • rozlíšenie monitora 1024 x 768 a vyššie
 • pripojenie k Internetu 128 kB/s

Verzia: 1.1 zo dňa 9.4.2007