05.09.2015 01:07:55
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

08.02.2011 - SAZKA se topí v dluzích. Její šéf Hušák bere 30 milionů ročně a má nedobitné sídlo za 60.000.000,-Kč na Menorce . Jaký na to máte názor? Více informací ZDE

13.12.2010 - Varování: ČESKÁ TELEVIZE je dle odborné veřejnosti mimo kontrolu ZDE ČLÁNKY Z MÉDIÍ

17.11.2010 - Registr pedofilů pro Českou republiku z důvodu perzekucí nebude! Tisková zpráva

06.11.2010 - Česká televize se dle významných osobností zcela vymknula kontrole. Podezření na mediální zneužívání ČT vůči politikům a firmám vrostlo o více jak 700% oproti roku 2009. ČT je již schopna upravovat politickou mapu a dle potřeb manipulovat s dobrým jménem oponentů. Více informací o ČT naleznete ZDE

11.10.2010 - Seznam čerpacích stanic v ČR s nevyhovujícím výsledkem za rok 2009!Seznam čerpacích stanic

21.09.2010 - Rudolf Vitkovič bol odvolaný z funkcie konateľa společnosti (správca registra CERD SR s.r.o.) - Centrányho registra dlžnikov SR.

Neplatné doklady

Policajný zbor Slovenskej republiky nás chráni pred podvodníkmi, ktorí páchajú trestnú činnosť pomocou dokladov akými sú občiansky prekaz a cestovný pas, ktoré nám zlodeji odcudzili alebo ktoré sme stratili.

Policajný zbor nám umožňuje stratené alebo odcudzené doklady vyhľadávať vo svojej databáze stratených a odcudzených dokladov. Je to možné len vtedy, keď boli takého stratené alebo odcudzené doklady nahlásené.

Centrálny register dlžníkov Slovenskej republiky doporučuje každému kto stratil osobné doklady alebo v prípade, že ste sa stali obeťou zločinu a bol Vám odcudzený občiansky prekaz alebo cestovný pas, aby ste túto skutočnosť bez meškania nahlásili na najbližšiu policajnú stanicu. Len tak môžete zabrániť zločincom v páchaní ďalšej trestnej činnosti s použitím Vašich dokladov a vyhnete sa tak budúcim zbytočným nepríjemnostiam.

Venujte veľkú pozornosť svojím osobným dokladom. Dávajme si pozor na svoje osobné veci a na všetky doklady.

STOP zločinu a zločincom!

Vyhľadávanie v evidencii stratených a odcudzených dokladov - prosím kliknite TU

Vyhľadávanie je bezplatné.