24.04.2017 03:13:34
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

29.07.2016 - Vážnejšie problémy so splácaním väčšinou končia exekúciou, no v prvom rade zápisom do registra dlžníkov.

25.09.2015 - Finančná správa aktualizovala svoje zoznamy dlžníkov. Medziročne ich pribudlo takmer tri stovky.

24.09.2015 - Bola vykonaná oprava u niektorých nespárovaných platieb za 3/4 r. 2015.

01.09.2015 - V porovnaní s predchádzajúcim zoznamom sa zvýšil počet neplatičov o 10%.

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

08.02.2011 - SAZKA se topí v dluzích. Její šéf Hušák bere 30 milionů ročně a má nedobitné sídlo za 60.000.000,-Kč na Menorce . Jaký na to máte názor? Více informací ZDE

13.12.2010 - Varování: ČESKÁ TELEVIZE je dle odborné veřejnosti mimo kontrolu ZDE ČLÁNKY Z MÉDIÍ

Obchodný register

Obchodný register Slovenskej republiky je verejný register, kde sa povinne zapisujú obchodné spoločnosti, verejné obchodné spoločnosti, akciové spoločnosti, právnické osoby, družstvá, fyzické osoby, ktoré podnikajú na základe živnostenského oprávnenia. Zápis do obchodného registra robí príslušný registračný súd podliehajúci Ministerstvu spravodlivosti Slovenskej republiky.

Vyhľadávanie v obchodnom registri on-line na internete môžete robiť podľa rôznych parametrov a má len informatívny charakter.

Ak máte záujem o výpis z obchodného registra, ktorý je verejnou listinou, je potrebné obrátiť sa so žiadosťou o výpis na príslušný súd, ktorý vedie tento register.

Verejný charakter obchodného registra oprávňuje každého, aby požiadal registrový súd o úradný výpis bez toho, aby preukazoval právny alebo iný záujem.

Registrový súd vyberá za vyhotovenie a vydanie výpisu z obchodného registra poplatok.

Obchodný register vedie okresný súd v sídle krajského súdu, a to pre právnické osoby, ktoré majú svoje sídlo v obvode tohto krajského súdu. Pre fyzické osoby je príslušný súd podľa miesta podnikania. Ak podnikateľ, ktorý je fyzická osoba, nemá miesto podnikania, je vedený obchodným registrom príslušného súdu podľa jeho miesta bydliska. Zahraničné osoby sa zapisujú na súde príslušnom podľa umiestnenia podniku alebo jeho organizačnej zložky. Súd, ktorý vedie obchodný register sa označuje ako „registrový súd“. Registračný súd je podriadený Ministerstvu spravodlivosti Slovenskej republiky.

Vyhľadávanie v Obchodnom registri SR:

  • Vyhľadávanie podľa obchodného mena subjektu
  • Vyhľadávanie podľa identifikačného čísla organizácie
  • Vyhľadávanie podľa priezviska a mena osoby
  • Vyhľadávanie podľa sídla subjektu
  • Stránkové hodiny na registrových súdoch