21.02.2018 04:14:45
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

12.02.2018 - V súčasnosti prebieha obnova SSL certifikátov. Bezpečnosť zabezpečenia do obnovy nie je obmedzená. Vyhľadávač môže odmietnuť prístup do systému. Obnova certifikátů prebehne počas 24 hodín.

01.08.2017 - V súčasnej dobe prebieha úprava systému a certifikátov! Dočasné hlásenia o neplatnom certifikátu nemá vplyv na ochranu dát.

29.07.2016 - Vážnejšie problémy so splácaním väčšinou končia exekúciou, no v prvom rade zápisom do registra dlžníkov.

25.09.2015 - Finančná správa aktualizovala svoje zoznamy dlžníkov. Medziročne ich pribudlo takmer tri stovky.

24.09.2015 - Bola vykonaná oprava u niektorých nespárovaných platieb za 3/4 r. 2015.

01.09.2015 - V porovnaní s predchádzajúcim zoznamom sa zvýšil počet neplatičov o 10%.

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

Občan (nepodnikajúca osoba)

Vážený občan,

ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli zaregistrovať v tomto systéme. Na úvod Vám predkladáme základné informácie. Registráciou získate bezplatný vstup do Centrálneho registra dlžníkov SR. Môžete využívať ďalšie pokročilé služby za malý poplatok a tak získať informácie o vlastných záväzkoch, informácie o záväzkoch, ktoré sú evidované k Vašej osobe v iných databázach a samozrejme ďalšie evidované "negatívne" informácie uložené v CERD.

Vďaka tomuto ON-LINE systému môžete:

  1. Požiadať o Výpis o bezdlžnosti – potvrdenie stavu Vašich záväzkov
  2. Využívať službu Moje záväzky – vďaka tejto službe môžete bezplatne generovať výpisy o bezdlžnosti zadarmo, a taktiež za veľmi malý poplatok nazerať do vlastných záväzkov po dobu 5 rokov.
  3. Zaistiť si ZÁKLADNÝ vstup do databáz dlžníkov – neplatičov. Tento vstup do CERD Vám poskytne informácie o iných subjektoch (iných občanoch, iných firmách vo Vašej krajine).
  4. Využívať veľké množstvo bezplatných služieb, na ktoré nie je stanovený žiadny poplatok a sú teda poskytované zadarmo.

Ďalšie služby:
Fyzickým osobám sa automaticky zobrazujú údaje z protikorupčného systému k vlastnej osobe.

Žiadame Vás preto o pozorné zadávanie svojich údajov a bezpečného uloženia užívateľského mena a hesla. Prihlasovacie údaje prosím chráňte veľmi pozorne, tak ako hesla ku svojím kreditným kartám. Po celom svete si ľudia kontrolujú vlastné záväzky, pretože v bežnom živote robíte množstvo platieb a stáva sa, že na niektorú zabudnete. Potom aj malá neuhradená platba sa môže mnohonásobne predražiť vymáhaním Vašej dlžnej čiastky. Väčšinu týchto nákladov však robia vysoké poplatky za advokáta a prípadné súdne náklady, alebo dokonca za služby exekútora.

 

 

Zvoľte
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Všeobecné údaje
Krstné meno:
Prostredné meno:
Priezvisko:
Dátum narodenia: .. format dd.mm.rrrr
Rodne číslo: /
Bydlisko, kontaktné údaje
Ulica: vrátane čísla popisného
Mesto:
PSČ:
Krajina:
Telefón:
Mobil:
E-mail:
Súhlas s podmienkami
Odoslaním registrácie potvrdzujete, že súhlasíte so všeobecnými podmienkami.