21.02.2018 04:15:18
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

12.02.2018 - V súčasnosti prebieha obnova SSL certifikátov. Bezpečnosť zabezpečenia do obnovy nie je obmedzená. Vyhľadávač môže odmietnuť prístup do systému. Obnova certifikátů prebehne počas 24 hodín.

01.08.2017 - V súčasnej dobe prebieha úprava systému a certifikátov! Dočasné hlásenia o neplatnom certifikátu nemá vplyv na ochranu dát.

29.07.2016 - Vážnejšie problémy so splácaním väčšinou končia exekúciou, no v prvom rade zápisom do registra dlžníkov.

25.09.2015 - Finančná správa aktualizovala svoje zoznamy dlžníkov. Medziročne ich pribudlo takmer tri stovky.

24.09.2015 - Bola vykonaná oprava u niektorých nespárovaných platieb za 3/4 r. 2015.

01.09.2015 - V porovnaní s predchádzajúcim zoznamom sa zvýšil počet neplatičov o 10%.

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

Registrácia do registra exekútorov

Vážený exekútor,

ďakujeme Vám, že ste sa rozhodol zaregistrovať v tomto systéme. Na úvod Vám predkladáme základné informácie. Registráciou získate zápis v exekútorskom registri, ktorý je na predných miestach celosvetových aj národných vyhľadávačov advokátov. Pre Vás je samozrejme a najdôležitejšie byť zapísaný v našom internom registri exekútorov na stránkach CERD. V Centrálnom registri dlžníkov tisíce osôb rieši právnu problematiku vymáhateľnosti dlhov a ich zaistenie v podobe exekúcie.

Tento unikátny systém Vám umožní nahliadať do záväzkov iných subjektov a využívať informačné databáze určené len pre exekútorov.

Novinkou systému CERD je možnosť zadávať do verejných vestníkov informácie o pripravovaných dražbách a tak zvýšiť výnosnosť z predaja majetku zabaveného v exekúcii.

Žiadame Vás o pozorné zadávanie svojich údajov a bezpečné uloženie Vám prideleného kódu. Prihlasovacie údaje prosím chráňte veľmi pozorne, tak ako hesla ku svojím kreditným kartám.

 

 

Zvoľte
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Osobné údaje
Titul pred menom:
Meno:
Priezvisko:
Titul za menom:
Názov kancelárie:
IČO:
DIČ:
Ulica: vrátane čísla popisného
Mesto:
PSČ:
Krajina:
Telefón:
Mobil:
E-mail:
WWW:
Popis
Vložte prosím popis, ktorý sa zobrazí na stránke s detailným popisom Vašej spoločnosti. Používajte diakritiku.