01.09.2015 07:55:11
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

08.02.2011 - SAZKA se topí v dluzích. Její šéf Hušák bere 30 milionů ročně a má nedobitné sídlo za 60.000.000,-Kč na Menorce . Jaký na to máte názor? Více informací ZDE

13.12.2010 - Varování: ČESKÁ TELEVIZE je dle odborné veřejnosti mimo kontrolu ZDE ČLÁNKY Z MÉDIÍ

17.11.2010 - Registr pedofilů pro Českou republiku z důvodu perzekucí nebude! Tisková zpráva

06.11.2010 - Česká televize se dle významných osobností zcela vymknula kontrole. Podezření na mediální zneužívání ČT vůči politikům a firmám vrostlo o více jak 700% oproti roku 2009. ČT je již schopna upravovat politickou mapu a dle potřeb manipulovat s dobrým jménem oponentů. Více informací o ČT naleznete ZDE

11.10.2010 - Seznam čerpacích stanic v ČR s nevyhovujícím výsledkem za rok 2009!Seznam čerpacích stanic

21.09.2010 - Rudolf Vitkovič bol odvolaný z funkcie konateľa společnosti (správca registra CERD SR s.r.o.) - Centrányho registra dlžnikov SR.

Bezplatné upozornenie dlžníka e-mailom

Vážení veritelia, systém CERD umožňuje zaslanie on-line upomienky dlžníkovi-neplatičovi. Výhoda takejto upomienky je hlavne v transparentnosti, kedy dlžník-neplatič dostane upozornenie oficiálnym e-mailom prostredníctvom CERD Centrálneho registra dlžníkov Slovenskej republiky. Pre odoslanie vyplňte jednoducho nasledujúce informácie. Ako bude daný e-mail vyzerať? Ukážka e-mailu je umiestnená nižšie, pod formulárom.

On-line odoslanie upomienky

Subjekt veriteľa
Firma
Meno a priezvisko
IČO
e-mail

Subjekt dlžníka
Firma
Priezvisko
IČO
e-mail
Text

Ukážka upomienky

Vážený pán XXXX,

dovoľujem si Vás upozorniť na dlh voči našej spoločnosti. Veríme, že celý dlh bude zaplatený do 7 dní k rukám našej spoločnosti. V prípade, že sa tak nestane, pohľadávka bude zaevidovaná a zverejnená v CERD Centrálny register dlžníkov Slovenskej republiky.
Týmto Vám samozrejme vzniknú ďalšie zbytočné výdaje, ktoré môžu samotnú pohľadávku výrazne zvýšiť.

[TU BUDE UVEDENÝ VAMI ZADANÝ TEXT]

CERD Centrálny register dlžníkov SR je sprostredkovateľom negatívnych informácií o fyzických ale aj právnických osobách a v registri dlžníkov sú evidované nezaplatené pohľadávky. Evidovaním v registri dlžníkov môžete dôjsť k trvalej strate Vašej bonity u všetkých subjektov v SR, EU a prípadne ďalších partnerských krajín.

Veríme, že nezaplatenie Vášho záväzku vzniklo nedopatrením a že Vaše jednanie bude smerovať k urýchlenému zaplateniu dlhu a nebudeme musieť pristúpiť k vyššie uvedenému krajnému riešeniu.

S pozdravom,
YYYY,
Firma ZZZZZZ,
e-mail BBBBB