19.10.2017 13:02:23
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

01.08.2017 - V súčasnej dobe prebieha úprava systému a certifikátov! Dočasné hlásenia o neplatnom certifikátu nemá vplyv na ochranu dát.

29.07.2016 - Vážnejšie problémy so splácaním väčšinou končia exekúciou, no v prvom rade zápisom do registra dlžníkov.

25.09.2015 - Finančná správa aktualizovala svoje zoznamy dlžníkov. Medziročne ich pribudlo takmer tri stovky.

24.09.2015 - Bola vykonaná oprava u niektorých nespárovaných platieb za 3/4 r. 2015.

01.09.2015 - V porovnaní s predchádzajúcim zoznamom sa zvýšil počet neplatičov o 10%.

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

08.02.2011 - SAZKA se topí v dluzích. Její šéf Hušák bere 30 milionů ročně a má nedobitné sídlo za 60.000.000,-Kč na Menorce . Jaký na to máte názor? Více informací ZDE

Bezplatné vloženie dlžníka do registra CERD

CERD umožňuje bezplatné vloženie dlžníka – neplatiča do Centrálneho registra dlžníkov aj pre užívateľov bez uzatvorenej príslušnej zmluvy s poskytovateľom.

Vložená pohľadávka je v databázach CERD uchovaná po dobu 3 mesiacov a potom je automaticky vyradená. Pohľadávku môžete ponúknuť aj do burzy pohľadávok, alebo členským inkasným agentúram.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že po vložení pohľadávky konkrétneho dlžníka - neplatiča, na rozdiel od zmluvných užívateľov, sú všetké Vaše kontaktné údaje zverejnené len preto, aby sa predišlo prípadnému zneužitiu systému CERD a bol urobený vklad neexistujúcej pohľadávky. Zápisom pohľadávky vyslovujete súhlas k zverejneniu všetkých kontaktných údajov, vrátane IP adresy vkladateľa širokej verejností.

Pri pokuse alebo vložení neexistujúcej pohľadávky alebo informácii buď úmyselne alebo neúmyselne alebo z nedbanlivosti smerujúce k poškodeniu tretej osoby, vystavujete sa tak dobrovoľne k právnemu postihu zo strany každého poškodeného. Veríme, že systém CERD využijete len pre zhodnotenie Vašej pohľadávky alebo legálnemu nahláseniu skutočných pohľadávok.

Medzi bezplatné služby sme zaradili: vklad pohľadávky do neovereného registra, vloženie pohľadávky do verejnej burzy pohľadávok so štatútom "Neoverené", ponuka pohľadávky inkasným agentúram pre vymáhanie alebo k predaju pohľadávky.

Pokiaľ sa chcete stáť zmluvným partnerom systému CERD a využívať všetky nadštandardné služby bankového aj nebankového registra, kliknite TU pre bezplatnú registráciu.

V užívateľskej sekcii po prihlásení nájdete bezplatné pridanie pohľadávok.