19.01.2018 02:02:11
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
Heslo?

Aktuality

12.11.2017 - V súčasnosti prebieha obnova SSL certifikátov. Bezpečnosť zabezpečenia do obnovy nie je obmedzená. Vyhľadávač môže odmietnuť prístup do systému. Obnova certifikátů prebehne počas 24 hodín.

01.08.2017 - V súčasnej dobe prebieha úprava systému a certifikátov! Dočasné hlásenia o neplatnom certifikátu nemá vplyv na ochranu dát.

29.07.2016 - Vážnejšie problémy so splácaním väčšinou končia exekúciou, no v prvom rade zápisom do registra dlžníkov.

25.09.2015 - Finančná správa aktualizovala svoje zoznamy dlžníkov. Medziročne ich pribudlo takmer tri stovky.

24.09.2015 - Bola vykonaná oprava u niektorých nespárovaných platieb za 3/4 r. 2015.

01.09.2015 - V porovnaní s predchádzajúcim zoznamom sa zvýšil počet neplatičov o 10%.

11.09.2014 - Z dôvodu technického výpadku systému vykonávame dodatočné párovanie niektorých platieb. Z vyššie uvedených dôvodov môže dôjsť aj ku meškanie overenie formulárov. Ďakujeme za pochopenie

04.10.2012 - Vážený zákazník, v súčasnej dobe pracujeme na odstránení poruchy na platobnom systéme. Ak Vaša platba bola uhradená, bude spárovaná do 2 pracovných dní. Ďakujeme za pochopenie.

14.11.2011 - Medzinárodný správca Centrálneho registra dlžníkov sa rozhodol ukončiť prevádzku webovej križovatke na oficiálnej weby štátnej správy. V tejto veci dal technickému správcovi príkaz na odpredaj nadbytočných domén.

28.04.2011 - Loterijní společnost Sazka dluží věřitelům několik miliard korun. Pokud i vůči vám má některé závazky, a to i jen v řádech několika desítek korun, můžete pohledávky za Sazkou naposled ve čtvrtek (dnes) přihlásit. Pak už své peníze získáte jen stěží.

Potvrdenie o bezdlžnosti

„Potvrdenie o bezdlžnosti“ je písomný doklad preukazujúci Vašu platobnú bezúhonnosť v národných i nadnárodných databázach dlžníkov. Pomocou výpisu zistíte, či je evidovaný Váš dlh voči bankám, obchodným spoločnostiam, úverovým a leasingovým spoločnostiam alebo štátnej inštitúcii.

Potvrdeníe o bezdlžnosti môže žiadať fyzická ako aj právnicka osoba.

V prípade, že si chcete priebežne kontrolovať svoje vlastné záväzky, doporučujeme využiť službu „Moje záväzky“.

Výpis je chránený riadkovým (čiarovým) kódom a nie je možné ho sfalšovať. Kdekoľvek sa s ním žiadateľ preukáže, je týmto potvrdením zaručená správnosť údajov bez možnosti skreslenia. Správnosť výpisu je možné kedykoľvek skontrolovať na týchto stránkach.

O výpis si požiadáte cez základnú registráciu, ktorá je spoločná pre všetky subjekty a potom stačí si vybraž službu a tak získať potvrdenie behom niekoľkých minút, (alebo si ho môžete nechat zaslať poštou - služba nie je zatiaľ v SR zriadená).

Registráciu urobte TU